Ekspresowa pożyczka to pieniądze w ręku nawet w 15 minut

0
1709

Nagłe, niespodziewane wydatki – skąd wziąć pieniądze potrzebne od zaraz

Pożyczanie pieniędzy od rodziny i znajomych przez wiele osób traktowane jest jak ostateczność. Nawet wśród najbliższych prośba o wsparcie finansowe jest bardzo krępujące a nawet wstydliwe. Do tych obaw należy doliczyć niepewność czy pożyczka zostanie spłacona w terminie zadeklarowanym przez osobę pożyczającą pieniądze. Zawsze może wydarzyć się coś, co utrudni oddanie pieniędzy w uzgodnionym terminie. Niejednokrotnie taka przysługa w rodzinie lub wśród znajomych jest początkiem konfliktów, nieporozumień i kryzysu we wzajemnych relacjach. W końcu jedno z przysłów „dobry zwyczaj nie pożyczaj” nie wzięło się znikąd.

Coraz ciekawsza, szybko dostępna oferta pożyczek ułatwia pozyskanie pieniędzy na nagłe wydatki bez angażowania oszczędności bliskich. Dodatkowym ułatwieniem dla klientów jest możliwość złożenia wniosku o ekspresową pożyczkę przez Internet, bez wychodzenia z domu i bezpośredniego kontaktu z doradcą. Podstawowym warunkiem do ubiegania się o ekspresową pożyczkę internetową jest wiek min. 18 lat i posiadanie własnego konta w dowolnym banku.

Ekspresowa pożyczka nawet 20 000 zł w 15 minut

Euroloan Expres łączy szybkość i wygodę. W ciągu jednego dnia można zyskać pieniądze, które  zaspokoją najbardziej nieprzewidywalne wydatki zdarzające się każdemu raz na jakiś czas. Od momentu złożenia wniosku do uzyskania decyzji kredytowej  mija zaledwie 15 minut.

Na stronie internetowej https://www.euroloan.pl/pozyczki/ekspres-pozyczka znajduje się kalkulator pożyczki , pozwalający samodzielnie obliczyć kwotę raty przy wybranym okresie spłaty. To ważne, aby obliczając ratę mieć na uwadze osobiste możliwości spłaty. Firma pożyczkowa także bada zdolność kredytową, ale to osoba ubiegająca się o pożyczkę najlepiej wie w jakiej wysokości ratę będzie mogła płacić co miesiąc, biorąc pod uwagę wszystkie wydatki związane z utrzymaniem.

Po ustaleniu w kalkulatorze ostatecznej kwoty pożyczki i okresu spłaty rat, należy kliknąć „Weź pożyczkę”, aby zarejestrować konto na stronie firmy pożyczkowej. Następnie pożyczkobiorca musi potwierdzić swoje dane osobowe przelewem weryfikacyjnym na kwotę 1 zł z własnego konta w dowolnym banku. Taki przelew także można wykonać przez Internet. Jeśli dane zostaną potwierdzone, kolejnym punktem jest wydanie decyzji kredytowej, co zajmie około 15 minut.

Szybko, ale bezpiecznie i odpowiedzialnie

Nagłym wydatkom często towarzyszą emocje związane z pilną potrzebą, okazją na zakupach, która może uciec lub na przykład awarią w mieszkaniu, której z kolei nie można odłożyć w czasie. Dlatego zdarza się, że pożyczki zaciągane są bez dbałości o sprawdzenie umowy, cennika czy szczegółowych warunków spłaty. Główna myśl  i działanie skupia się na szybkim otrzymaniu gotówki do ręki lub na konto, bez zaglądania w dokumenty. Firmy pożyczkowe takie jak euroloan.pl biorą na siebie część odpowiedzialności za decyzje kredytowe swoich klientów. Po złożeniu przez klienta wniosku na stronie szybkiej pożyczki https://www.euroloan.pl/pozyczki/ekspres-pozyczka, Euroloan sprawdza historię kredytową klienta w BIK i BIG. Jeśli konto klienta pozbawione jest negatywnych wpisów w rejestrze pieniądze można otrzymać w ciągu jednego dnia licząc od momentu złożenia wniosku.

Artykuł sponsorowany.

[Głosów:1    Średnia:5/5]