Banery reklamowe

0
3849
Banery reklamowe

Oferujemy Państwu banery reklamowe w przystępnej cenie z możliwością negocjowania ceny przy większym zamówieniu. Produkcją banerów zajmujemy się od wielu lat. Baner reklamowy to wciąż jedna z najtańszych i najskuteczniejszych reklam. Jego dużą zaletą jest możliwość zawieszenia praktycznie w każdym miejscu. Są lekkie, nie stanowią żadnego zagrożenia. Mogą być również regularnie wymieniane, w zależności od potrzeb klienta.

Każdy produkowany przez nas baner jest oczkowany, co znacząco ułatwia jego montaż w nawet trudno dostępnych miejscach. Drukujemy na banerach wszystkie kolory z palety NCS czy RAL, dlatego sprostamy nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom naszych klientów. Nasze banery są wytrzymałe, solidne i nie blakną. Drukujemy je praktycznie w każdym rozmiarze. Wykorzystujemy do ich produkcji nowoczesne techniki nadruku, które gwarantują wysoką jakość tego nośnika reklamowego.

Banery dostarczamy w ciągu trzech dni roboczych, ale nie wykluczamy ekspresowej wysyłki nawet w ciągu jednego dnia roboczego. Korzystamy ze sprawdzonych firm kurierskich, które gwarantują dostawę w terminie. Dla naszych stałych klientów oferujemy atrakcyjne rabaty i warunki współpracy. Z naszych usług skorzystało już ponad siedemdziesiąt firm z branży hotelarskiej, budowlanej, kosmetycznej oraz z branży nieruchomości. Mamy wiele rekomendacji, którymi chętnie się podzielimy.

Nasz zespół jest gotowy na nowe wyzwania i zlecenia. Zadzwoń, jeśli potrzebujesz więcej informacji, z przyjemnością zaprezentujemy naszą ofertę podczas spotkania w twojej firmie. Nasze banery reklamowe oferujemy w bardzo konkurencyjnej cenie za metr kwadratowy. Jesteśmy jedyną firmą w regionie, która wykorzystuje najnowsze technologie nadruku z doskonałym rezultatem. Wyniki naszych prac możesz obejrzeć na naszej stronie internetowej w zakładce galeria. Zachęcamy również do śledzenia naszego fanpage na facebooku, gdzie na bieżąco dzielimy się nowymi realizacjami, aby inspirować innych. Jesteśmy dumni z naszych projektów.

[Głosów:0    Średnia:0/5]