Naczynia jednorazowe na imprezę dziecięcą – jakie wybrać?

0
1925
zastawa jednorazowa - jaką wybrać?

Naczynia jednorazowe świetnie zdadzą egzamin podczas różnego rodzaju kinderbali, nieformalnych imprez oraz plenerowych. Ten rodzaj zastawy jest bardzo praktycznym zamiennikiem tradycyjnych sztućcy. Jest to doskonałe rozwiązanie na wygodne jedzenie i szybkie sprzątanie.

Naczynia jednorazowe z papieru

Dzięki korzystaniu z naczyń jednorazowych, wykonanych z papieru nie musimy się martwić o nasza planetę i zanieczyszczenie środowiska. Papier jest materiałem, który jest znacznie mniej problematyczny dla planety niż naczynia, wykonane z tworzywa sztucznego.

Kolejną zaletą korzystania z naczyń papierowych jest ciekawa gama kolorystyczna i wzornictwo. Dzięki temu takie naczynia śmiało można dopasować do tematyki okoliczności. W przypadku przyjęć dziecięcych jest to dość ważny element. Papierowe naczynia są również bezpieczniejsze dla dzieci, ponieważ plastikowym kubkiem, czy talerzykiem maluch może się skaleczyć.

Naczynia jednorazowe dla dzieci

Ostatnią zaletą zastawy papierowej, jest brak konieczności sprzątania. Takie naczynia zajmują bardzo mało miejsca i dosłownie w kilka minut można pozbyć się wszelkich śmieci, które są pozostałością po przyjęciu.

Naczynia jednorazowe z tworzywa sztucznego

Naczynia jednorazowe, wykonane z tworzywa sztucznego, oprócz wyżej opisanych was, mają również zalety. Istnieje wiele okazji, gdzie zastawa plastikowa, sprawdzi się znacznie lepiej niż papierowa.

Na przykład jeżeli chcemy na przyjęciu podać gorące danie lub napój, plastikowa zastawa ma zdecydowanie większą wytrzymałość termiczną, niż zastawa papierowa. Tak samo jak w przypadku naczyń papierowych, naczynia plastikowe również dostępne są w róznych kolrach i o różnej grafice.

Jednorazowe dodatki

Podczas przyjęcia na pewno równie przydatne będą jednorazowe dodatki, takie jak obrus, serwetki oraz ręczniki. Dzięki zastosowaniu jednorazowego obrusu stworzymy bardziej oficjalny klimat. Taki stół również zabezpieczy stół przed zbrudzeniem.

Jednorazowe rączniki za to są niezbędne podczas wszelkich spotkań dziecięcych. Serwetki świetnie ozdabiają stół, dopełniają całościowy wystrój, dzięki temu zabawa jest jeszcze bardziej uroczysta.

Przeczytaj też: http://warsawovernight.pl/maski-dla-dzieci-jakie-sa-rodzaje/

[Głosów:0    Średnia:0/5]