Jakie wybrać oprogramowanie do sklepu internetowego?

0
2646
Jakie wybrać oprogramowanie do sklepu internetowego?

Tworząc sklep internetowy, przyjdzie nam wybrać oprogramowanie, które powinno być dostosowane do potrzeb i oczekiwań firmy. Chociaż można skorzystać z bezpłatnych platform, to coraz więcej firm decyduje się na zlecenie napisania oprogramowania od podstaw. Na co więc postawić?

Bezpłatne oprogramowania

1. PrestaShop to oprogramowanie proste w obsłudze, intuicyjne i nietrudne w rozbudowie. Dostępne są dodatkowe rozszerzenia, które nie wymagają ingerowania w kod w celu dodania ich do sklepu.

2. Magneto to już zaawansowany system sklepów internetowych, który jest niezwykle funkcjonalny i ma rozbudowane możliwości. Oprogramowanie to jest stabilne, a po opanowaniu jego obsługi, można liczyć na wiele korzyści.

3. WooCommerce jest znaną wtyczką WordPress eCommerce, która jest łatwa w użyciu i wyposażona w wiele funkcji zintegrowanych z WordPressem.

Oprogramowania płatne

1. Shopper to rozbudowany system sklepów internetowych z ponad 250 funkcjami. Mamy tutaj prosty panel administracyjny i możliwość kupienia go w jednorazowej wersji licencji bądź też korzystania z niego dzięki opłaceniu abonamentu rocznego.

2. Click Shop to świetne rozwiązanie dla osób chcących uniknąć przy uruchamianiu sklepu sporej ilości formalności. Do wykorzystania mamy gotowe już treści stron oraz szablony maili. Dzięki asystentowi konfiguracji można liczyć na łatwiejszy i sprawniejszy start.

3. IAI Shop jest rozbudowanym oprogramowaniem, które zintegrowane jest z wieloma systemami zewnętrznymi, co ułatwia i usprawnia sprzedaż online. Jest to świetna opcja dla sklepów z dużą liczbą zamówień, gdyż można liczyć na stabilność oraz bezpieczeństwo i bezawaryjność systemu.

4. Stawiając na Sky-Shop, można liczyć na gotowy sklep internatowy z licznymi ingerencjami, co pozwala na założenie własnego sklepu internetowego w zaledwie kilkanaście minut. Do dyspozycji są darmowe szablony sklepu RWD, systemów płatności oraz kurierów. Dodatkowo bez trudu można dokonać integracji z najróżniejszymi usługami.

5. AptusShop to nowoczesne oprogramowanie pozwala dostosować sklep do potrzeb i oczekiwań klienta, dzięki dobraniu gotowych modułów oraz indywidualnej przebudowy funkcjonalności.

6. Soteshop pozwala wejść z ofertą na zagraniczny rynek a dodatkowym plusem jest automatyczna rozbudowa funkcjonalności.

7. Comarch ERP e-Sklep pozwala na szybki łatwy eksport towarów do sklepu, zarządzanie magazynem i sprawne obsługiwanie zamówień.

[Głosów:1    Średnia:5/5]