Jak cofnąć aktualizację aplikacji?

0
779
Jak cofnąć aktualizację aplikacji

Wielu z nas doskonale wie o tym, że cofnięcie aktualizacji aplikacji to odinstalowanie takowej lub usunięcie całej aplikacji i to tylko po to by zastąpić ją jej starszą wersją. Robi się tak głównie ze względu na to, że po wgraniu aktualizacja dana aplikacja ( https://techpolska.pl/jak-cofnac-aktualizacje-aplikacji/ ) staje się tą już trudniej działającą i to zwłaszcza na tym smartfonie, który ma już swoje lata. Równie wiele znaczy też i to, że niektórzy z nas preferowali wersję sprzed aktualizacji i to głównie ze względu na to, że lepiej ją rozumieliśmy, oraz ze względu na to, że na naszym smartfonie działała znacznie płynniej. Pozornie tego typu sprawy dla większości ludzi nie mają znaczenia, bo aktualizacje lub kolejne wersje konkretnych aplikacji najczęściej działają i łatwiej i szybciej. Problem może tkwić tylko w tym, że wymagają one tego lepszego smartfona z nowszą wersją systemu Android, po to by funkcjonować poprawniej. W tym tkwi spory minus, bo smartfon ze znacznie lepszą wersją tego systemu ma też procesor o tych sześciu lub o ośmiu rdzeniach, czyli kosztuje nie mało i co równie istotne to już raczej zabawka, którą może rozpoznać wielu złodziei, choćby ze względu na reklamy w telewizji.

Wygoda.

Pewna część z nas chce cofać wiele aplikacji do wersji sprzed aktualizacji, bo tamte wersje lepiej rozumieliśmy i co równie ważne nie chcemy się uczyć wielu drobnych spraw ( https://techpolska.pl/jak-cofnac-aktualizacje-aplikacji/ ) powiązanych z tą wersją zaktualizowaną. Nie każdy z nas właśnie tak ma i co równie ważne raczej wielu dąży do tego, by mieć tę najbardziej świeżą wersję. Problem w tego typu przypadkach jak zwykle tkwi w zaawansowaniu sprzętu. Mowa tu o tym, że wygodniej jest bez aktualizacji, bo po pobraniu takowej okazuje się, że smartfon zaczyna działać nam nieco wolniej, a kolejnego nie chcemy zakupić w ciągu miesiąca lub dwóch i to tylko ze względu na to, że brakuje nam na to pieniędzy. Tego typu sprawy nie są niczym niezwykłym, bo wybitnie dobry smartfon z najnowszym Androidem może być niemal równowartością takiej typowej miesięcznej pensji w naszym kraju, a wielu z nas ma ważniejsze wydatki.

Inne istotne sprawy.

W sieci spotyka się też i te samouczki do tego usuwania aktualizacji aplikacji wymagających sprzętowo, a nawet namiary na strony, z których to da się pobrać wiele wcześniejszych wersji danej aplikacji. Tego typu ułatwienia pomagają dla dość wielu z nas, bo szybko wyszukuje się te informacje i co równie istotne zazwyczaj nie płaci się za starsze wersje danych aplikacji.

[Głosów:2    Średnia:2/5]