Filtry do lodówek

0
2707
Filtry do lodówek

Chcemy pić czystą i zdrową wodę. Dotyczy to także kostek lodu – zależy nam, aby były krystalicznie czyste. Pomagają w tym filtry do lodówek. Są one w stanie oczyścić wodę z chloru, nadać jej przyjemny smak i zapach, usunąć osady mącące jej przejrzystość, a nawet wyeliminować zanieczyszczenia chemiczne (w tym metale ciężkie) oraz mechaniczne. Przedstawiamy skuteczne filtry do lodówek.

Najpopularniejszy model filtra do lodówek

Oferta filtrów wody do lodówek jest bardzo szeroka. Klienci decydują się najczęściej na produkt ze środkowej półki cenowej, który jednocześnie nie odstaje zbytnio jakością od droższych modeli. Jest to filtr do lodówki Royal Water. Poznajmy lepiej ten model, który spotyka się z dużym uznaniem klientów.

Celem stosowania filtra jest zapewnienie czystej i smacznej wody o wysokich walorach wizualnych i zapachowych poprzez oczyszczenie jej z zanieczyszczeń mechanicznych, chemicznych oraz metali ciężkich. Co szczególnie ważne, model ten tworzy środowisko bakteriostatyczne, co zapobiega rozwojowi drobnoustrojów. Zaletą tego filtra jest długa żywotność – 12 miesięcy. Elementem funkcjonalnym jest tu filtr liniowy 2,5” z węglem aktywnym pochodzącym z orzechów kokosowych.

Najbardziej trwały filtr do lodówki

Dla wyjątkowo wymagających osób powstał najtrwalszy filtr wody do lodówki – Ecowater EPINL30. Jest on znacznie droższy od przywoływanego wyżej modelu Royal Water, jednak jego żywotność sięga pięciu lat! W tym czasie jest w stanie wygenerować nawet do 5678 litrów wody rocznie. Jest to obecnie najdłużej działający filtr do lodówek dostępny na rynku.

Filtr ten usuwa zanieczyszczenia mechaniczne, związki chemiczne rozpuszczone w wodzie, poprawia jej smak, zapach i wygląd. Zasila się go zimną wodą. Zalecany przepływ to blisko 2 litry w ciągu minuty. W efekcie pracy urządzenia otrzymujemy krystalicznie czystą wodę o zdrowym wyglądzie, smaczną i miękką. Taka woda nie zepsuje smaku i aromatu kawy ani herbaty, a kostki lodu będą krystalicznie czyste i przejrzyste.

Te i inne filtry wody nie tylko do lodówek oraz inne artykuły poprawiające jakość wody można dostać na www.sklep.osmoza.pl.

[Głosów:1    Średnia:5/5]